HİZMETLERİMİZ

FREN SERVİSİ

Tüm binek  ve hafif ticari araçların  fren ana merkezi, kaliper,teker fren merkezi ve silindirleri, fren l...

Detaylar

TÜVTÜRK MUAYENE ÖNCESİ KONTROL

 Kurumuz Cihan AKAN  eski Tüvtürk  muayene  istasyonu yöneticidir.Araçlarda hangi eksik hafif kusur yada ağır kusur ...

Detaylar

DSG MMT YARI OTOMATİK ve TAM OTOMATİK ŞANZIMAN ONARIM SERVİSİ

VW Audi Seat Skoda grubunda kullanılan Dsg şanzıman megatronik  kavrama değişim işleri itinayla yapılmaktadır.Ayrıc...

Detaylar

DÜZ ŞANZIMAN ONARIM ve DEBRİYAJ SETİ DEĞİŞİM SERVİSİ

Vw  Audi Seat Skoda ve diğer Japon grubu araçların debriyaj seti değişimi  yapılır.Debriyaj sistem arızalar...

Detaylar

FREN BALATA DEĞİŞİM SERVİSİ

Tüm araçlara ön,arka  ve el fren balatası değişim işleri yapılır.Araçların disk kalınlıkları kampanaların çaplar...

Detaylar

MAHA FREN TEST

Tüvtürk muayene istasyonlarıyla aynı alman Maha fren test cihazı ile fren testi yapılır.Onarımı yapılmış araçların ko...

Detaylar


BİZ KİMİZ?


Kurucumuz Cihan AKAN  1998 yılında Şişli Endüstri Meslek Lisesi Toyota Eğitim Bölümünü Motor branşı Marmara Bölge birincisi olarak bitirmiştir.Trakya üniversitesi otomotiv bölümü ve Anadolu üniversitesi İşletme mezunudur.

Toyota Tarabya ve Toyota Topkapı otomotiv servislerinde çalıştığı süre zarfında Toyota'sanın verdiği eğitimleri başarı ile tamamlamıştır. Toyotada sonra Vw grup markalarında  Doğuş oto ve Avek servislerinde çalışıp Doğuş otoda markaların eğitimlerini üstün başarılar ile bitirmiştir. 

Tüvtürk araç muayene istasyonları kuruluş sürecinde  Tüvtürke başlayıp Türkiyede çalışan muayene istasyon   personellerine teorik ve pratik eğitim vermiştir.İstanbul istasyonlarında Esenyurt,Haraççı,Çatalca ve Dudullu istasyonlarında yöneticilik yapmıştır. Tüvtürk'te çalıştığı süre boyunca bir çok teknik ve yönetimsel eğitim almıştır.

Adalet bakanlığına bağlı otomotiv dalı bilirkişilik belgesine sahiptir.Sürücü kurslarında tüm eğitimleri verecek sertifikaları vardır. 

İkitellideki servisinde yetkili serviste edindiği  bilgi ve becerileri ile  Vw,Audi,Seat, Skoda ve Japon grubu araçlara servis hizmeti vermektedir.Ayrıca tüm marka araçlara fren sistemi servisi ve muayene öncesi hazırlık işlemleri yapılmaktadır.